Zde můžete umístit informace o autorovi stránek

" Vaše neodborná pomoc v životních situacích "

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Úleva psaním

O čem to je ?

Tyto webové stránky nabízejí možnost internetové, nebo-li on-line, neodborné pomoci v různých životních situacích, a to zcela ZDARMA!!! (Jediným poplatkem je registrační poplatek)

Ptáte se jak?
Zcela jednoduše mi napíšete o tom, co Vás trápí, nebo naopak těší, čeho se bojíte, co jste provedli, o čem přemýšlíte, ... zkrátka o čemkoli, o čemž byste si rádi s někým promluvili ale bojíte se, že by Vaše tajemství prozradil.

Každému mohu zaručit, že dostane odpověď s mým laickým názorem, a hlavně slib mlčenlivosti !!!!!!
V některých případech snad i radu na základě mých vlastních, či osob mě blízkých, zkušenosti.

K čemu to tedy je?

Tyto webové stránky Vám mohou třeba zvednout sebevědomí, nebo Vám vysvětlit, v čem se třeba stala chyba, mohou Vám napovědět co a jak, proč, kdy a kde..., mohou s Vámi souhlasit i Vám oponovat. Uslyšíte zkrátka názor na tajemství, která v sobě nosíte a víte, že to potřebujete. Můžete se i jen tak svěřit a víte, že se tady za nic nemusíte stydět. 

Jaké jsou výjimky ?

Výjimky jsou pouze v záruce mlčenlivosti, a to u závažných trestných činů, spáchaných v souvislosti těžkým ublížení na zdraví, zabití či vraždy a trestných činů spáchaných na dětech a zvířatech, dle platných zákonů pro ČR.
Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

Upozorňuji, že se jedná pouze o neodborné názory mé osoby, nikoli o odbornou či snad psychologickou a psychiatrickou pomoc, natož nabádání k Vašemu rozhodnutí či jednání a zbavuji se zde 

jakékoliv právní zodpovědnosti za jednání jak Vaše, tak třetích stran!

Děkuji za pochopení a předcházení této situaci.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one