Zde můžete umístit informace o autorovi stránek

" Vaše neodborná pomoc v životních situacích "

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

                Registraci provedete odesláním vyplněného formuláře, čímž potvrzujete i souhlas s podmínkami a se zpracováním osobních údajů. O jejím potvrzení Vás budu informovat na uvedený e-mail, v němž naleznete způsoby úhrady registračního poplatku. Po obdržení tohoto poplatku na můj účet se stáváte registrovaným klientem a já Vám zašlu  e-mail  s podrobným popisem výhod Vaší registrace, postup pro přihlášení do soukromých rubrik a již můžete využívat příslušné výhody.  

            Na Vámi uvedenou adresu pak zasílám  vystavený registrační průkaz

         *  Registrace je platná po uhrazení registračního poplatku, nikoli po odeslání formuláře.

         *  Nárok na vrácení registračního poplatku můžete uplatnit nejpozději do 24 hodin  od potvrzení o jeho obdržení na můj účet.

Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

V souladu s tímto zákonem prohlašuji, že uchovám Vaše osobní údaje pouze za účelem poskytnutí mých služeb, o něž jste projevili zájem odesláním registračního formuláře z webových stránek www.inhelp.jex.cz, a to pouze po dobu nezbytně nutnou, čímž se zde rozumí doba platnosti Vaší registrace. Po uplynutí této doby či v případě zrušení Vaší registrace, budou tyto údaje zlikvidovány. Tyto údaje nebudou dále zpracovávány ani poskytovány dalším stranám v souladu se zákony ČR.

TOPlist
TOPlist
Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

Upozorňuji, že se jedná pouze o neodborné názory mé osoby, nikoli o odbornou či snad psychologickou a psychiatrickou pomoc, natož nabádání k Vašemu rozhodnutí či jednání a zbavuji se zde 

jakékoliv právní zodpovědnosti za jednání jak Vaše, tak třetích stran!

Děkuji za pochopení a předcházení této situaci.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one